• head_banner

OTN/DWDM Multi-rate Multifunction Module

  • 100G Transponder/Hoʻololi

    100G Transponder/Hoʻololi

    Kākoʻo ka 100G OTN Transmitter i hoʻokahi kikowaena mea kūʻai aku QSFP28 a me hoʻokahi ʻaoʻao ʻaoʻao laina CFP e kākoʻo i ka hoʻoili ʻana i ka ʻikepili 100Gbps hoʻokahi.ʻO ka ʻenehana koʻikoʻi koʻikoʻi o ka ʻoihana a me ka ʻenehana hoʻoponopono hoʻoponopono hewa mua ʻo FEC e hiki ai ke hoʻouna i nā hana kiʻekiʻe kiʻekiʻe, lōʻihi.

  • 200G Muxponder 2x100G e hoʻohuli i 200G

    200G Muxponder 2x100G e hoʻohuli i 200G

    Kākoʻo ka 100G OTN Transmitter i hoʻokahi kikowaena mea kūʻai aku QSFP28 a me hoʻokahi ʻaoʻao ʻaoʻao laina CFP e kākoʻo i ka hoʻoili ʻana i ka ʻikepili 100Gbps hoʻokahi.ʻO ka ʻenehana koʻikoʻi koʻikoʻi o ka ʻoihana a me ka ʻenehana hoʻoponopono hoʻoponopono hewa mua ʻo FEC e hiki ai ke hoʻouna i nā hana kiʻekiʻe kiʻekiʻe, lōʻihi.

  • SFP+ Pākuʻi Paʻa Paʻa Paʻa Nui 10Gbps Mea Hana Hou/Hoʻololi/Transponder

    SFP+ Pākuʻi Paʻa Paʻa Paʻa Nui 10Gbps Mea Hana Hou/Hoʻololi/Transponder

    Loaʻa iā SFP + Multi-Rate Quad Transponder he 8 SFP+ slots, Hāʻawi ka hāmeʻa i kahi hoʻoili maʻalahi o nā protocol like ʻole, e like me 1G/10G Ethernet, SDH STM16/STM64, OTU1/OTU1e/OTU2/OTU2e, Fiber Channel 1/2/4/8 / 10, CPRI, etc. Kākoʻo ka SFP + transponder i nā hana multi-rate me nā helu ʻikepili optical mai 1Gbps a hiki i 10Gbps;ʻO ka laulā ākea o nā hoʻonā ʻenehana optical e pili ana i ka hoʻololi ʻana i ka media, ka hōʻailona hou ʻana, ka huli ʻana o lambda.

  • 40G & 100G Muxponder

    40G & 100G Muxponder

    Kākoʻo ka 40G & 100G Muxponer i ka 4x10G↔40G a i ʻole 4x25G↔100G uila uila multiplexing / demultiplexing, a hoʻololi i nā hōʻailona optical multiplexed / demultiplexed i nā hōʻailona optical wavelength maʻamau DWDM.ith DWDM MUX/DEMUX, hoʻouna ʻia nā lawelawe 100G a i ʻole 40G multi-channel i ka ʻōnaehana DWDM.ʻO 40G&100G Muxponder ka hopena haʻahaʻa haʻahaʻa loa no ka 100G metropolitan area network DWDM transmission.

  • 40G & 100G OEO mīkini hoʻololi

    40G & 100G OEO mīkini hoʻololi

    Kākoʻo ʻo 40G&100G Transponder i ʻelua 40G a i ʻole 100G komo lawelawe.ʻO ka laulā ākea o nā hoʻonā ʻenehana optical e pili ana i ka hoʻololi ʻana i ka media, ka hōʻailona hou ʻana, ka huli ʻana o lambda.

  • SFP28 Nui-Rate Quad Transponder 125M~32G Repeater/Hoohuli/Transponder

    SFP28 Nui-Rate Quad Transponder 125M~32G Repeater/Hoohuli/Transponder

     

    Loaʻa iā SFP28 Multi-Rate Quad Transponder he 8 SFP28 slots, Hāʻawi ka hāmeʻa i kahi hoʻoili maʻalahi o nā protocol like ʻole, e like me 100M/1G /10G/25G Ethernet, SDH STM1/STM4/STM16/STM64, Fiber Channel 1/2/4/8 /10/16/32Gbps, CPRI, etc.
    Kākoʻo ka SFP28 transponder i ka hana multi-rate me nā helu ʻikepili optical mai 1Gbps a hiki i 32Gbps; ʻO ka laulā ākea o nā ʻōnaehana hoʻonā optical e pili ana i ka hoʻololi ʻana i ka media, ka hōʻailona hou ʻana, ka huli ʻana o lambda.

     

  • ʻO ka mea hoʻololi hou, hoʻololi, hoʻololi, hoʻololi hou, 10 Gbps.

    ʻO ka mea hoʻololi hou, hoʻololi, hoʻololi, hoʻololi hou, 10 Gbps.

     

    ʻO kēia transponder kahi fiber 10G i ka fiber 3R converter repeater a me transponder.Kākoʻo kēia transponder iā SFP+ i SFP+ a i ʻole XFP i nā pilina fiber XFP.Kākoʻo ʻia ʻo 1+1 Automatic optical line Protection Switching no nā awa Line.He protocol transparent ka transponder, e hāʻawi ana i ka 3R (Re-amplification, Re-shaping and Re-clocking) ma waena o kēia mau ʻano module optical ʻokoʻa.

  • Polu/ʻulaʻula EDFA Optical Amplifier

    Polu/ʻulaʻula EDFA Optical Amplifier

    ʻO nā hiʻohiʻona hoʻohālikelike EDFA Amplifier Single Fiber Bidirectional kahi ʻulaʻula a me kahi awa polū i hoʻolālā ʻia no ka hoʻonā ʻana o ka fiber DWDM Solution.Hoʻohana ʻia ka hoʻolālā ʻana o kēia mau hiʻohiʻona no nā ʻōnaehana hoʻoili DWDM hoʻokahi fiber.

  • Loaʻa i ke kahua waena Kāleka EDFA Optical Amplifier-PA

    Loaʻa i ke kahua waena Kāleka EDFA Optical Amplifier-PA

    Me ka hoʻohana ʻana i nā ʻōnaehana mamao lōʻihi e hoʻonui a ʻoi aku ka nui, hiki i kā mākou hui i hoʻomohala ponoʻī i waena o ke kahua waena (MSA) EDFA, waena o ke kahua waena (MSA) EDFA hiki ke hoʻoponopono maikaʻi i ka poho hoʻokomo i hoʻokumu ʻia e DCM a me OADM, hoʻopau i ka DCM a Nā pūʻali OADM.ʻO ka hopena o ka hoʻokomo ʻana e hōʻemi i ka hoʻohaʻahaʻa hou ʻana o ka ʻōnaehana OSNR.

  • EDFA Optical Amplifier – Booster Amplifier

    EDFA Optical Amplifier – Booster Amplifier

    EDFAOkikoʻīAmea hoʻokani pilamHāʻawi ka odule i nā hana he nui, haʻahaʻa haʻahaʻa, Erbium-Doped Fiber Amplifier (EDFA) solutions, Hiki ke hoʻohana ʻia ka module amplifier ma ka loaʻa mau (Automatic Gain Control AGC), mana hoʻopuka mau (Automatic Power Control, APC).Hiki ke hoʻololi ʻokoʻa ʻia ka VOA i hoʻohui ʻia no ka loaʻa ʻana o ka spectrum loaʻa maʻalahi.Hiki iā ia ke hoʻonui i ka hōʻailona C-Band me a i ʻole w/o middle stage access (MSA), e lawe mai i ka maʻalahi no ka noi pūnaewele.

  • ʻO ka mea hoʻopuehu DCM

    ʻO ka mea hoʻopuehu DCM

    Huanet optical compensation function with slope dispersion compensation for standard single-mode fiber can DCM (G.652) were dispersion and dispersion slope compensation broadband ma ka C-band, e hiki ai i ka pūnaewele ke hoʻonui i ke koena.I loko o ka dispersion uku waiwai o 1545nm wavelength dispersion hiki i -2070ps / nm.

  • Pākuʻi hoʻopuehu ʻana (DCM)

    Pākuʻi hoʻopuehu ʻana (DCM)

    ʻO ka Dispersion Compensation Modules ke kūkulu nei i nā poloka o ka HUA6000 Optical Transport System a lawelawe ma nā nodes kamaʻilio optical e hoʻoponopono i ka mea hoʻolaha pulse i kapa ʻia ʻo Chromatic Dispersion e hōʻemi ana i ka mamao o ka lawe ʻana i ka ʻikepili i nā fibers optical.

12Aʻe >>> ʻAoʻao 1 / 2