• head_banner

ʻO nā mea hoʻolele optic fiber

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    ʻO HUA-QS1H-3110D he 100Gb/s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) module optical.Hāʻawi ia i ka hoʻonui ʻana i ka nui o ke awa a me ka nui o ka mālama kālā ʻōnaehana.Hāʻawi ka QSFP28 full-duplex optical module i ka 4 kūʻokoʻa e hoʻouna a loaʻa i nā kahawai, hiki i kēlā me kēia mea ke hana 25Gb / s no ka helu ʻikepili hui o 100Gb / s ma 10km o ka fiber mode hoʻokahi.

  • 10KM 40G QSFP+ Optical Module

    10KM 40G QSFP+ Optical Module

    ʻO kaQSFP+ Hoʻolālā ʻia nā modula transceiver no ka hoʻohana ʻana ma 40 Gigabit no nā loulou kekona ma luna o ka fiber multimode.Hoʻopili lākou i ka QSFP + MSA a me IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. ʻO ka ʻāpana transmitter optical o ka transceiver e hoʻokomo i kahi 4-channel VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser), kahi 4-channel input buffer a me ka mea hoʻokele laser, ka mana a me ka bias. poloka.Hoʻokomo ʻia ka ʻāpana o ka mea hoʻokipa optical o ka transceiver i kahi 4-channel PIN photodiode array, kahi 4-channel TIA array, a 4 channel output buffer, control blocks.

     

     

     

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    HUAQ100Zua hoʻolālā ʻia no nā noi kamaʻilio optical 80km.Aia ma keia module 4-lane optical transmitter, 4-lane optical receiver a me module management block me 2 wire serial interface.Hoʻopili ʻia nā hōʻailona optical i kahi fiber mode hoʻokahi ma o kahi konohiki LC maʻamau.Hōʻike ʻia kahi kiʻi poloka ma ke Kiʻi 1.

     

     

     

  • 10KM Huawei 100G CFP2 Optical Module

    10KM Huawei 100G CFP2 Optical Module

     

    Huahelu Huawei 100GE CFP2 Module CFP2-100G-LR4

  • 40KM Huawei 100G CFP2 Optical Module

    40KM Huawei 100G CFP2 Optical Module

     

    Huahelu Huawei 100GE CFP2 Module CFP2-100G-ER4

  • 100M 40G QSFP + Optical Module

    100M 40G QSFP + Optical Module

    ʻO kaQSFP+ Hoʻolālā ʻia nā modula transceiver no ka hoʻohana ʻana ma 40 Gigabit no nā loulou kekona ma luna o ka fiber multimode.Hoʻopili lākou i ka QSFP + MSA a me IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. ʻO ka ʻāpana transmitter optical o ka transceiver e hoʻokomo i kahi 4-channel VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser), kahi 4-channel input buffer a me ka mea hoʻokele laser, ka mana a me ka bias. poloka.Hoʻokomo ʻia ka ʻāpana o ka mea hoʻokipa optical o ka transceiver i kahi 4-channel PIN photodiode array, kahi 4-channel TIA array, a 4 channel output buffer, control blocks.

     

     

     

  • 40KM 40G QSFP Optical Module

    40KM 40G QSFP Optical Module

     

    ʻO kaHUAQ40EHe modula transceiver i hoʻolālā ʻia no nā noi kamaʻilio optical 40Km.Hoʻopili ka hoʻolālā i ka 40GBASE-ER4 o ke kūlana IEEE P802.3ba.Hoʻololi ka module i 4 inputs channels (ch) o 10Gb/s ikepili uila i 4 CWDM optical signals, a multiplexs iā lākou i hoʻokahi ala no ka 40Gb/s optical transmission.ʻO ka huli ʻana, ma ka ʻaoʻao hoʻokipa, hoʻopau ka module optically de-multiplexes i kahi hoʻokomo 40Gb/s i nā hōʻailona 4 CWDM, a hoʻohuli iā lākou i 4 channel output ikepili uila.

    ʻO nā nalu waena o nā kaha 4 CWDM he 1271, 1291, 1311 a me 1331 nm ma ke ʻano he lālā o ka kaha nalu CWDM i wehewehe ʻia ma ITU-T G694.2.Loaʻa iā ia kahi mea hoʻohui LC duplex no ke kikowaena optical a me kahi mea hoʻohui 38-pin no ke kikowaena uila.No ka hōʻemi ʻana i ka hoʻopuehu ʻana i ka ʻōnaehana lōʻihi, pono e hoʻopili ʻia ka fiber mode hoʻokahi (SMF) i kēia module.

    Hoʻolālā ʻia ka huahana me ka form factor, optical/electrical connection and digital diagnostic interface e like me ka QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Ua hoʻolālā ʻia e hoʻokō i nā kūlana hana ʻoi loa o waho me ka mahana, ka haʻahaʻa a me ka EMIinterference.

    Hoʻohana ka module mai kahi mana + 3.3V hoʻokahi a me nā hōʻailona mana honua LVCMOS/LVTTL e like me Module Present, Reset, Interrupt and Low Power Mode i loaʻa me nā modula.Loaʻa kahi interface serial 2-wire e hoʻouna a loaʻa i nā hōʻailona mana paʻakikī a loaʻa ka ʻike diagnostic diagnostic.Hiki ke hoʻopaʻa ʻia nā kahawai pākahi a hiki ke pani ʻia nā kaha i hoʻohana ʻole ʻia no ka hoʻolālā kiʻekiʻe.

     

    Hoʻololi kēia huahana i ka ʻikepili hoʻokomo uila 4-channel 10Gb/s i nā hōʻailona optical CWDM (māmā), e kahi pūʻulu 4-wavelength Distributed Feedback Laser (DFB).Hoʻohui ʻia ke kukui e nā ʻāpana MUX ma ke ʻano he 40Gb/s data, e hoʻolaha ana i waho o ka module transmitter mai ka SMF.ʻAe ka module receiver i ka hoʻokomo ʻana i nā hōʻailona optical 40Gb/s CWDM, a hoʻokaʻawale iā ia i loko o 4 mau kaha 10Gb/s me nā hawewe like ʻole.ʻOhi ʻia kēlā me kēia kukui lōʻihi hawewe e kahi discrete avalanche photodiode (APD), a laila hoʻopuka ʻia ma ke ʻano he ʻikepili uila ma hope o ka hoʻonui ʻia ʻana e kahi TIA a laila e ka pou amplifier.

     

    ʻO kaHUAQ40Eua hoʻolālā ʻia me ka form factor, optical/electrical connection and digital diagnostic interface e like me ka QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Ua hoʻolālā ʻia e hālāwai me nā kūlana hana ʻoi loa o waho e pili ana i ka mahana, ka haʻahaʻa a me ka hoʻopili EMI.Hāʻawi ka module i ka hana kiʻekiʻe loa a me ka hoʻohui ʻana i nā hiʻohiʻona, hiki ke loaʻa ma o kahi interface serial ʻelua-wire.

     

     

     

  • 10G XFP BIDI Optical Module

    10G XFP BIDI Optical Module


    HUANET'SHUA-XP1596-ZR, L Nā mea hoʻoili liʻiliʻi liʻiliʻi 10Gb/s (XFP) e hoʻokō me ka XFP Multi-Source Agreement (MSA) kikoʻī.He transceiver multi-protocol maoli lākou e pili ana me 100km SONET OC-192 a me SDH STM-64 no ITU-T G.959.1, a kākoʻo pū hoʻi i ka 10GBASE-ZR/ZW 80km 10-Gigabit Ethernet, 10-Gigabit Fiber Channel, a me nā mea āpau. pili ITU-T G.709 FEC (OTN).Loaʻa nā hana diagnostics digital ma o ka 2-wire serial interface, e like me ka mea i kuhikuhi ʻia ma ka XFP MSA.

     

  • 10G XFP CWDM Optical Module

    10G XFP CWDM Optical Module

    HUANET HUAXCxx1XL-CDH1ʻO ka Transceiver e hōʻike ana i ka paʻa o ka nalu lōʻihi, ke kumu kūʻai kūpono.Hoʻolālā ʻia no nā noi 10G CWDM SDH, 10GBASE-ZR/ZW a me 10G Fiber- Channel.Aia nā ʻāpana ʻelua o ka transceiver: Hoʻokomo ka ʻāpana transmitter i kahi laser EML i hoʻoluʻu ʻia.A aia ka ʻāpana hoʻokipa me kahi photodiode APD i hoʻohui ʻia me kahi TIA.Hoʻopiha nā modula āpau i nā koi palekana laser papa I.Hāʻawi ka CWDM XFP transceiver i kahi kikowaena nānā i hoʻonui ʻia, e hiki ai ke komo i ka manawa maoli i nā ʻāpana hana e like me ka transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, loaʻa ka mana optical a me ka transceiver supply voltage.

     

  • 10G XFP DWDM

    10G XFP DWDM

     

    HUANET HUAXDʻO xx1XL-CD80 ka DWDM XFP Transceiver e hōʻike ana i ke kūpaʻa o ka nalu lōʻihi, kākoʻo i ka hana ma ke kahawai 100GHz, ke kumu kūʻai kūpono.Hoʻolālā ʻia no nā noi 10G DWDM SDH, 10GBASE-ZR a me 10G Fiber- Channel.ʻO ka transceiver he ʻelua ʻāpana: ʻO ka ʻāpana transmitter e hoʻokomo i kahi laser EML anuanu.A aia ka ʻāpana hoʻokipa me kahi photodiode APD i hoʻohui ʻia me kahi TIA.ʻO nā modula a pau e hoʻokō i nā koi palekana laser class I. Hāʻawi ka DWDM XFP transceiver i kahi kikowaena nānā i hoʻonui ʻia, e hiki ai ke komo i ka manawa maoli i nā ʻāpana hana e like me ka transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, loaʻa ka mana optical a me ka transceiver supply voltage.

     

     

     

     

  • 10G XFP Dual Fiber Optical Module

    10G XFP Dual Fiber Optical Module

    HUANET'SHUA-XP1596-ZR, L Nā mea hoʻoili liʻiliʻi liʻiliʻi 10Gb/s (XFP) e hoʻokō me ka XFP Multi-Source Agreement (MSA) kikoʻī.He transceiver multi-protocol maoli lākou e pili ana me 100km SONET OC-192 a me SDH STM-64 no ITU-T G.959.1, a kākoʻo pū hoʻi i ka 10GBASE-ZR/ZW 80km 10-Gigabit Ethernet, 10-Gigabit Fiber Channel, a me nā mea āpau. pili ITU-T G.709 FEC (OTN).Loaʻa nā hana diagnostics digital ma o ka 2-wire serial interface, e like me ka mea i kuhikuhi ʻia ma ka XFP MSA.

     

     

     

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP+ BIDI

    Hoʻolālā ʻia ʻo HUA-NET SFP+ZR Transceiver no 8.5G/10G Fiber- Channel a me nā noi 10GBE.

    ʻO ka transceiver he ʻelua ʻāpana: ʻO ka ʻāpana transmitter e hoʻokomo i kahi laser EML anuanu.A aia ka ʻāpana hoʻokipa me kahi photodiode APD i hoʻohui ʻia me kahi TIA.Hoʻopiha nā modula āpau i nā koi palekana laser papa I.Loaʻa nā hana diagnostics HUA-NET SFP + ZR ma o ka 2-wire serial interface, e like me ka mea i ʻōlelo ʻia ma SFF-8472, e hiki ai i ka manawa maoli ke komo i nā ʻāpana hana e like me ka transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, loaʻa. mana opua a me ka transceiver hāʻawi uila.

     

     

     

     

12Aʻe >>> ʻAoʻao 1 / 2