He aha ka HUANET e hana ai iā ʻoe i kēia lā?

  • He waiwai o nā kumu hoʻohālike terminal

    Hiki ke hāʻawiʻia nāʻano OLT / ONU / Transceiver / Switch / WDM, me ke kūlana kiʻekiʻe, ke kumukūʻai hoʻokūkū, a me ka lawelawe maikaʻi loa.

  • ʻOihana FTTH, ʻike hoʻonā FTTX

    ʻO HUANET ma mua o 20 mau makahiki o ka mōʻaukala, ʻoi aku ma mua o 10 mau lawelawe i kāna kōpili a me 10,000 mau mea kūʻai aku i lawelawe.

  • 'OEM&ODM lawelawe ma'amau

    Hiki ke hāʻawi ʻia ka lawelawe OEM&ODM e HUANET, me ka ʻike a me ka ikaika e pono ai e hōʻoia i nā lawelawe maikaʻi a me ka lawelawe mea kūʻai aku.

ʻO ka huahana kūpono loa

  • ONU

  • Mea lawe lawe

HUNAET ONU HG911A

ʻO HZW-HG911A(HGU) kahi mea kikowaena GPON ONT liʻiliʻi, e pili ana i ke komo ʻana i ka broadband maʻemaʻe.Kākoʻo i ka ʻenehana o ka layer 2 Ethernet hoʻololi a maʻalahi ka mālama ʻana a me ka mālama ʻana. Hiki ke hoʻohana ʻia i ka noi komo FTTH/FTTP no nā mea hoʻohana a me nā ʻoihana. a me nā koi ʻenehana o nā lako GPON.

  • ʻO HZW-HG623-TW(HGU) kahi mea hoʻokele XPON ONT, i hoʻolālā ʻia no ka hoʻokō ʻana i ka FTTx a me ka noi lawelawe pāʻani pākolu o ka mea hoʻohana pūnaewele paʻa.Hoʻokumu ʻia kēia pahu ma luna o ka ʻenehana Gigabit paʻa a ʻoi, nona ka lakio kiʻekiʻe o ka hana i ke kumukūʻai, a me ka ʻenehana o Layer 2/3, WDM a me ka VoIP kiʻekiʻe.He hilinaʻi nui a maʻalahi hoʻi e mālama, me ka QoS i hōʻoia ʻia no nā lawelawe ʻokoʻa.Ua hoʻokō piha ʻia me nā lula ʻenehana e like me ITU-T G.984.x a me nā koi ʻenehana o XPON Equipment.

    Heluhelu hou aku
  • HG643-W(HGU) he XPON ONTmea hoʻokuʻu, ka meai hoʻolālā ʻia no ka hoʻokō ʻana i ka FTTx a me ke koi lawelawe lawelawe pāʻani ʻekolu o ka mea hoʻohana pūnaewele paʻa.Hoʻokumu ʻia kēia pahu i ka Gigabit paʻa a makuaXʻO kaʻenehana PON, he kiʻekiʻe ka lakio o ka hana i ke kumukūʻai, a me kaʻenehana o Layer 2/3, He hilinaʻi nui a maʻalahi hoʻi e mālama, me ka QoS hōʻoiaʻiʻo no ka lawelawe likeʻole.Ua hoʻokō piha ia i nā lula ʻenehana e like me ITU-T G.984.x a me nā koi ʻenehana oXLako PON.

    Heluhelu hou aku

ʻOi aku

40KM 100G CFP2

Hoʻohui ka transceiver optical 100G CFP2 ER4 i ka transmit a loaʻa i ke ala i hoʻokahi module.Ma ka ʻaoʻao hoʻouna, ʻehā mau ala o nā kahawai data serial i hoʻihoʻi ʻia, hoʻihoʻi ʻia, a hāʻawi ʻia i nā mea hoʻokele laser ʻehā, nāna e hoʻomalu i ʻehā uila-absorption modulated lasers (EMLs) me 1296, 1300, 1305, a me 1309 nm mau nalu waena.Hoʻopili ʻia nā hōʻailona optical i loko o kahi fiber mode hoʻokahi ma o kahi mea hoʻohui LC maʻamau o ka ʻoihana. Ma ka ʻaoʻao loaʻa, ʻehā mau ala o nā kahawai ʻikepili optical e optically DE-multiplexed e kahi demultiplexer optical integrated.Hoʻihoʻi ʻia kēlā me kēia mokuahi data e kahi PIN photo-detector a trans-impedance amplifier, hoʻoponopono hou ʻia, a hāʻawi ʻia i kahi mea hoʻokele hoʻopuka.Hōʻike kēia module i kahi kikowaena uila i hoʻopili ʻia me ka wela, ka hoʻohana haʻahaʻa haʻahaʻa, a me ka interface hoʻokele MDIO.

  •  

    ʻO kaHUAQ40EHe modula transceiver i hoʻolālā ʻia no nā noi kamaʻilio optical 40Km.Hoʻopili ka hoʻolālā i ka 40GBASE-ER4 o ke kūlana IEEE P802.3ba.Hoʻololi ka module i 4 inputs channels (ch) o 10Gb/s ikepili uila i 4 CWDM optical signals, a multiplexs iā lākou i hoʻokahi ala no ka 40Gb/s optical transmission.ʻO ka huli ʻana, ma ka ʻaoʻao hoʻokipa, hoʻopau ka module optically de-multiplexes i kahi hoʻokomo 40Gb/s i nā hōʻailona 4 CWDM, a hoʻohuli iā lākou i 4 channel output ikepili uila.

    ʻO nā nalu waena o nā kaha 4 CWDM he 1271, 1291, 1311 a me 1331 nm ma ke ʻano he lālā o ka kaha nalu CWDM i wehewehe ʻia ma ITU-T G694.2.Loaʻa iā ia kahi mea hoʻohui LC duplex no ke kikowaena optical a me kahi mea hoʻohui 38-pin no ke kikowaena uila.No ka hōʻemi ʻana i ka hoʻopuehu ʻana i ka ʻōnaehana lōʻihi, pono e hoʻopili ʻia ka fiber mode hoʻokahi (SMF) i kēia module.

    Hoʻolālā ʻia ka huahana me ka form factor, optical/electrical connection and digital diagnostic interface e like me ka QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Ua hoʻolālā ʻia e hoʻokō i nā kūlana hana ʻoi loa o waho me ka mahana, ka haʻahaʻa a me ka EMIinterference.

    Hoʻohana ka module mai kahi mana + 3.3V hoʻokahi a me nā hōʻailona mana honua LVCMOS/LVTTL e like me Module Present, Reset, Interrupt and Low Power Mode i loaʻa me nā modula.Loaʻa kahi interface serial 2-wire e hoʻouna a loaʻa i nā hōʻailona mana paʻakikī a loaʻa ka ʻike diagnostic diagnostic.Hiki ke hoʻopaʻa ʻia nā kahawai pākahi a hiki ke pani ʻia nā kaha i hoʻohana ʻole ʻia no ka hoʻolālā kiʻekiʻe.

     

    Hoʻololi kēia huahana i ka ʻikepili hoʻokomo uila 4-channel 10Gb/s i nā hōʻailona optical CWDM (māmā), e kahi pūʻulu 4-wavelength Distributed Feedback Laser (DFB).Hoʻohui ʻia ke kukui e nā ʻāpana MUX ma ke ʻano he 40Gb/s data, e hoʻolaha ana i waho o ka module transmitter mai ka SMF.ʻAe ka module receiver i ka hoʻokomo ʻana i nā hōʻailona optical 40Gb/s CWDM, a hoʻokaʻawale iā ia i loko o 4 mau kaha 10Gb/s me nā hawewe like ʻole.ʻOhi ʻia kēlā me kēia kukui lōʻihi hawewe e kahi discrete avalanche photodiode (APD), a laila hoʻopuka ʻia ma ke ʻano he ʻikepili uila ma hope o ka hoʻonui ʻia ʻana e kahi TIA a laila e ka pou amplifier.

     

    ʻO kaHUAQ40Eua hoʻolālā ʻia me ka form factor, optical/electrical connection and digital diagnostic interface e like me ka QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Ua hoʻolālā ʻia e hālāwai me nā kūlana hana ʻoi loa o waho e pili ana i ka mahana, ka haʻahaʻa a me ka hoʻopili EMI.Hāʻawi ka module i ka hana kiʻekiʻe loa a me ka hoʻohui ʻana i nā hiʻohiʻona, hiki ke loaʻa ma o kahi interface serial ʻelua-wire.

     

     

     

    Heluhelu hou aku
  •  

    HUANET HUAXDʻO xx1XL-CD80 ka DWDM XFP Transceiver e hōʻike ana i ke kūpaʻa o ka nalu lōʻihi, kākoʻo i ka hana ma ke kahawai 100GHz, ke kumu kūʻai kūpono.Hoʻolālā ʻia no nā noi 10G DWDM SDH, 10GBASE-ZR a me 10G Fiber- Channel.ʻO ka transceiver he ʻelua ʻāpana: ʻO ka ʻāpana transmitter e hoʻokomo i kahi laser EML anuanu.A aia ka ʻāpana hoʻokipa me kahi photodiode APD i hoʻohui ʻia me kahi TIA.ʻO nā modula a pau e hoʻokō i nā koi palekana laser class I. Hāʻawi ka DWDM XFP transceiver i kahi kikowaena nānā i hoʻonui ʻia, e hiki ai ke komo i ka manawa maoli i nā ʻāpana hana e like me ka transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, loaʻa ka mana optical a me ka transceiver supply voltage.

     

     

     

     

    Heluhelu hou aku

  • HUANET's HUACxx1XL-CDH1Hoʻolālā ʻia ka CWDM 10Gbps SFP+ transceiver e hoʻouna a loaʻa i ka ʻikepili optical ma luna o ka fiber optical mode hoʻokahi no ka lōʻihi o ka loulou 100km.Aia kēia transceiver i ʻelua mau ʻāpana: Hoʻokomo ka ʻāpana transmitter i kahi laser CWDM EML.A aia ka ʻāpana hoʻokipa me kahi photodiode APD i hoʻohui ʻia me kahi TIA.Hoʻopiha nā modula āpau i nā koi palekana laser papa I.Loaʻa nā hana diagnostics kikohoʻe ma o ka 2-wire serial interface, e like me ka mea i ʻōlelo ʻia ma SFF-8472, e hiki ai ke komo i ka manawa maoli i nā ʻāpana hana e like me ka mahana transceiver, ka laser bias current, ka mana optical transmitted, loaʻa ka mana optical a me ka transceiver supply voltage .

     

     

     

     

    Heluhelu hou aku
  • HUAQ100Zua hoʻolālā ʻia no nā noi kamaʻilio optical 80km.Aia ma keia module 4-lane optical transmitter, 4-lane optical receiver a me module management block me 2 wire serial interface.Hoʻopili ʻia nā hōʻailona optical i kahi fiber mode hoʻokahi ma o kahi konohiki LC maʻamau.Hōʻike ʻia kahi kiʻi poloka ma ke Kiʻi 1.

     

     

     

    Heluhelu hou aku
  •  

    ʻO HUA-QS1H-3110D he 100Gb/s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) module optical.Hāʻawi ia i ka hoʻonui ʻana i ka nui o ke awa a me ka nui o ka mālama kālā ʻōnaehana.Hāʻawi ka QSFP28 full-duplex optical module i ka 4 kūʻokoʻa e hoʻouna a loaʻa i nā kahawai, hiki i kēlā me kēia mea ke hana 25Gb / s no ka helu ʻikepili hui o 100Gb / s ma 10km o ka fiber mode hoʻokahi.

    Heluhelu hou aku
  • ʻO kaHoʻohui ka transceiver optical CFP2 LR4 i ka hoʻouna a loaʻa i ke ala i hoʻokahi module.Ma ka ʻaoʻao hoʻouna, ʻehā mau ala o nā kahawai data serial i hoʻihoʻi ʻia, hoʻihoʻi ʻia, a hāʻawi ʻia i nā mea hoʻokele laser ʻehā, nāna e hoʻomalu i ʻehā uila-absorption modulated lasers (EMLs) me 1296, 1300, 1305, a me 1309 nm mau nalu waena.Hoʻopiliʻia nā hōʻailona opitika i loko o ka fiber mode hoʻokahi ma o ka mea hoʻohui LC maʻamau o ka ʻoihana. Ma ka ʻaoʻao loaʻa, ʻehā mau ala o nā kahawai ʻikepili optical i hoʻopau ʻia e ka demultiplexer optical integrated.Hoʻihoʻi ʻia kēlā me kēia mokuahi data e ka PIN photodetector a me ka transimpedance amplifier, hoʻomaha ʻia, a hāʻawi ʻia i kahi mea hoʻokele.Hōʻike kēia module i kahi pānaʻi uila wela-pluggable, ka hoʻohana haʻahaʻa haʻahaʻa, a me ka interface hoʻokele MDIO.

    Heluhelu hou aku
  • OLT

    Huawei olt MA5800-X2

    ʻO ka MA5800, ka mea hoʻohana lehulehu, he 4K / 8K / VR mākaukau OLT no ka wā Gigaband.Hoʻohana ia i ka hoʻolālā hoʻolaha a kākoʻo iā PON / 10G PON / GE / 10GE i hoʻokahi kahua.Hoʻopili ka MA5800 i nā lawelawe i hoʻouna ʻia ma luna o nā media like ʻole, hāʻawi i kahi ʻike wikiō 4K / 8K / VR maikaʻi loa, hoʻokō i ka virtualization e pili ana i ka lawelawe, a kākoʻo i ka hoʻololi maʻalahi i ka 50G PON.Loaʻa ka pūʻulu hoʻohālike kiʻi MA5800 i ʻekolu mau hiʻohiʻona: MA5800-X17, MA5800-X7, a me MA5800-X2.Pili ia ma FTTB, FTTC, FTTD, FTTH, a me D-CCAP pūnaewele.Ua pili ka pahu pahu 1 U OLT MA5801 i ka uhi komo-optical āpau ma nā wahi haʻahaʻa haʻahaʻa.

  • ONU

    HUNAET ONU HG911A

    ʻO HZW-HG911A(HGU) kahi mea kikowaena GPON ONT liʻiliʻi, e pili ana i ke komo ʻana i ka broadband maʻemaʻe.Kākoʻo i ka ʻenehana o ka layer 2 Ethernet hoʻololi a maʻalahi ka mālama ʻana a me ka mālama ʻana. Hiki ke hoʻohana ʻia i ka noi komo FTTH/FTTP no nā mea hoʻohana a me nā ʻoihana. a me nā koi ʻenehana o nā lako GPON.

  • Mea lawe lawe

    40KM 100G CFP2

    Hoʻohui ka transceiver optical 100G CFP2 ER4 i ka transmit a loaʻa i ke ala i hoʻokahi module.Ma ka ʻaoʻao hoʻouna, ʻehā mau ala o nā kahawai data serial i hoʻihoʻi ʻia, hoʻihoʻi ʻia, a hāʻawi ʻia i nā mea hoʻokele laser ʻehā, nāna e hoʻomalu i ʻehā uila-absorption modulated lasers (EMLs) me 1296, 1300, 1305, a me 1309 nm mau nalu waena.Hoʻopili ʻia nā hōʻailona optical i loko o kahi fiber mode hoʻokahi ma o kahi mea hoʻohui LC maʻamau o ka ʻoihana. Ma ka ʻaoʻao loaʻa, ʻehā mau ala o nā kahawai ʻikepili optical e optically DE-multiplexed e kahi demultiplexer optical integrated.Hoʻihoʻi ʻia kēlā me kēia mokuahi data e kahi PIN photo-detector a trans-impedance amplifier, hoʻoponopono hou ʻia, a hāʻawi ʻia i kahi mea hoʻokele hoʻopuka.Hōʻike kēia module i kahi kikowaena uila i hoʻopili ʻia me ka wela, ka hoʻohana haʻahaʻa haʻahaʻa, a me ka interface hoʻokele MDIO.

Nā hihia lanakila

  • ʻO Foshan City i nā Apana WDM hihia

    1.1.E kūkulu i kahi ʻōnaehana 40-wave DWDM hou me ka nui o ke kahawai hoʻokahi o 10Gbps
    1.2.Kākoʻo i ka pale hoʻololi ʻakomi 1+1 ʻelua-alanui