1GE xPON ONT ONU me ka Router/Bridage me ka Anatel Certification

Anatel No.:04266-19-12230

HZW-HG911(HGU) he mini xPON ONT terminal mea, pili i ka maʻemaʻe broadband access. It adopts mini-type compact structure design with high-integration and can provide 1 GE(RJ45)interfaces.Kākoʻo i ka ʻenehana o ka layer 2 Ethernet hoʻololi a maʻalahi ka mālama ʻana a me ka mālama ʻana. Hiki ke hoʻohana ʻia i ka noi komo FTTH/FTTP no nā mea hoʻohana a me nā ʻoihana. a me nā koi ʻenehana o xPON
Mea lako.

Nā ʻāpana o ke alo

 

Papa B+
ʻO ka ʻike o ka mea loaʻa: -28dBm
Nā lōʻihi nalu: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
Ka helu ʻikepili i lalo: 2.488Gbps
Ka helu ʻikepili i luna:1.244GpbsT
GPON: FSAN G.984.2 maʻamau SC/PC hoʻokahi fiber mode
28dB loulou poho a me 20KM mamao me 1:128

1*10/100/1000M kaʻokoʻa kūkākūkā
Duplex piha/Half-Duplex
Hoʻohui RJ45
MDI/MDI-X kaʻa
Ka mamao hoʻouna 100 mika

Nā Kūlana Mea Hana

 

Nā Ana (L x W x H) 120mm x 100mm x 30mm Pūnaehana mana lako 12 V DC, 0.5 A
Kaumaha Ma kahi o 240 g Hoʻohana mana paʻa 2.5 W
Hana wela 0°C a i +50°C ʻO ka hoʻohana mana kiʻekiʻe 3 W
ʻO ka haʻahaʻa hana 10% RH a hiki i 90% RH (ka hoʻopaʻa ʻole) Awa 1GE
Hoʻokomo mana hoʻopili 100–240 V AC, 50/60 Hz Nā hōʻailona POWER/PON/LOS/LAN

Hana Huahana

 

E like me ITU - T G.984Standard, hoʻololi i ka GPON i luna
Kākoʻo i ka ʻike ʻokoʻa ONU / ʻike loulou / hoʻonui mamao o ka polokalamu
Kākoʻo iā SN a me LOID+Password i nā ʻano hoʻopaʻa inoa lehulehu
Kākoʻo i ka hoʻonohonoho VLAN port
Kākoʻo i ke aʻo ʻana mac-address
Kākoʻo i ka palena palena o ka awa a me ka mana bandwidth

Kākoʻo i ka hoʻolaha pāʻoihana kūʻē ʻino
Kākoʻo i ka igmp transparent/snooping/proxy mode
Kākoʻo i ka hoʻonohonoho hoʻokele mamao
Kākoʻo i ka hoʻokaʻawale ʻana i ka ʻae ʻana i ka ʻaoʻao ʻo Dynamic Bandwidth Allocation (DBA)
Kākoʻo ʻekolu papa hana ala ala
ʻO ka hoʻokele pūnaewele EMS e pili ana i ka SNMP, maʻalahi no ka mālama
Kākoʻo i ka hana hoʻāla mana-off, maʻalahi no ka ʻike pilikia pili
Kākoʻo awa kahe-mana