• head_banner

10km 40G QSFP+

  • 10KM 40G QSFP+ Optical Module

    10KM 40G QSFP+ Optical Module

    ʻO kaQSFP+ Hoʻolālā ʻia nā modula transceiver no ka hoʻohana ʻana ma 40 Gigabit no nā loulou kekona ma luna o ka fiber multimode.Hoʻopili lākou i ka QSFP + MSA a me IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. ʻO ka ʻāpana transmitter optical o ka transceiver e hoʻokomo i kahi 4-channel VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser), kahi 4-channel input buffer a me ka mea hoʻokele laser, ka mana a me ka bias. poloka.Hoʻokomo ʻia ka ʻāpana o ka mea hoʻokipa optical o ka transceiver i kahi 4-channel PIN photodiode array, kahi 4-channel TIA array, a 4 channel output buffer, control blocks.