• head_banner

10G SFP+ DWDM

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP+ DWDM

    HUASDxx1XL-C(I)D40 Hoʻonui ʻia nā mea hoʻololi liʻiliʻi SFP+ hiki ke hoʻohana ʻia no ka hoʻohana ʻana i nā loulou 10-Gigabit Ethernet a hiki i 40km ma luna o ka fiber SingleMode.Kūlike lākou me SFF- 8431, SFF-8432 a me ITU-T G.698.1.Hoʻolālā ʻia nā hoʻolālā transceiver no ka hana kiʻekiʻe a me ke kumukūʻai kūpono e hoʻolako i nā mea kūʻai aku i nā hopena maikaʻi loa no ke kelepona.

    Aia kēia transceiver i ʻelua ʻāpana: ʻO ka ʻāpana transmitter e hoʻokomo i kahi laser EML hoʻoluʻu.A aia ka ʻāpana hoʻokipa me kahi photodiode PIN i hoʻohui ʻia me kahi TIA.Hoʻopiha nā modula āpau i nā koi palekana laser papa I.Loaʻa nā hana diagnostics kikohoʻe ma o ka 2-wire serial interface, e like me ka mea i ʻōlelo ʻia ma SFF-8472, e hiki ai ke komo i ka manawa maoli i nā ʻāpana hana e like me ka mahana transceiver, ka laser bias current, ka mana optical transmitted, loaʻa ka mana optical a me ka transceiver supply voltage .