100m 100G CFP2

Kākoʻo ʻo CFP2-100GBASE-SR10 module i ka lōʻihi o ka loulou o 100m ma ka fiber multi-mode maʻamau (MMF, G.652).Lawe ʻia ʻo 100 Gigabit Ethernet hōʻailona ma luna o ʻehā mau nalu.Hoʻoponopono ʻia ka multiplexing a me ka demultiplexing o nā hawewe ʻehā i loko o ka hāmeʻa.

Nā hiʻohiʻona huahana

 

• Kākoʻo i ka 103.1Gb/s i ka 112Gb/s bit rates

• ʻO MPO 24 pahu hoʻopaʻa ʻike maka

•CPPI uila uila

• Uncooled 10x10Gb/s 850nm transmitter

• 10 uʻi uila pāʻani serial interface

• Pili no 100m me OM3 MMF a me 150m me OM4 MMF

•Ka hoemi mana haahaa<4W

•Digital Diagnostic Monitor Interfacel

• MDIO Kūkākūkā Interface

• Kūlike me 100GBASE-SR10

•Ka wela o ka pahu hana:

Kalepa: 0 a 70 °C

Nā noi

 

•100GBASE-SR10 Ethernet

•10×11.2Gb/s Multimode OTN

•10x 10GE-SRLite Ethernet