• head_banner

100G QSFP28

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    ʻO HUA-QS1H-3110D he 100Gb/s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) module optical.Hāʻawi ia i ka hoʻonui ʻana i ka nui o ke awa a me ka nui o ka mālama kālā ʻōnaehana.Hāʻawi ka QSFP28 full-duplex optical module i ka 4 kūʻokoʻa e hoʻouna a loaʻa i nā kahawai, hiki i kēlā me kēia mea ke hana 25Gb / s no ka helu ʻikepili hui o 100Gb / s ma 10km o ka fiber mode hoʻokahi.

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    HUAQ100Zua hoʻolālā ʻia no nā noi kamaʻilio optical 80km.Aia ma keia module 4-lane optical transmitter, 4-lane optical receiver a me module management block me 2 wire serial interface.Hoʻopili ʻia nā hōʻailona optical i kahi fiber mode hoʻokahi ma o kahi konohiki LC maʻamau.Hōʻike ʻia kahi kiʻi poloka ma ke Kiʻi 1.

     

     

     

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H-3102D he 100Gb/s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) kōpili opua.Hāʻawi ia i ka hoʻonui ʻana i ka nui o ke awa a me ka nui o ka mālama kālā ʻōnaehana.Hāʻawi ka QSFP28 full-duplex optical module i ka 4 kūʻokoʻa e hoʻouna a loaʻa i nā kahawai, hiki i kēlā me kēia mea ke hana 25Gb / s no ka helu ʻikepili aggregate o 100Gb / s ma 2km o ka fiber mode hoʻokahi.

    Hiki ke hoʻopili ʻia kahi kaula lipine fiber optical me kahi mea hoʻohui LC/UPC Duplex i loko o ka pahu kōpana QSFP28.Hoʻopaʻa ʻia ka alignment kūpono e nā pine alakaʻi i loko o ka pahu.ʻAʻole hiki ke wili pinepine ʻia ke kaula no ke kahawai kūpono e hoʻopololei i ke kahawai.Loaʻa ka pilina uila ma o kahi mea hoʻohui ʻano 38-pin e like me MSA.

    Hoʻolālā ʻia ka huahana me ka form factor, optical/electrical connection and digital diagnostic interface e like me ka QSFP28 Multi-Source Agreement (MSA).Ua hoʻolālā ʻia e hālāwai me nā kūlana hana ʻoi loa o waho e pili ana i ka mahana, ka haʻahaʻa a me ka hoʻopili EMI.Hiki ke mālama ʻia ka module ma o ka I2C two-wire serial interface.

  • 40KM 100G QSFP28

    40KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H3140D QSFP28 transceiver module i hoʻolālā ʻia no 100 Gigabit Ethernet loulou ma luna o 40Km single mode fiber.Loaʻa nā hana diagnostics digital ma o kahi interface I2C, e like me ka mea i kuhikuhi ʻia e ka QSFP+ MSA.A hoʻokō me 100G 4WDM-40 MSA.