• head_banner

100G CFP2

  • 100m 100G CFP2

    100m 100G CFP2

    Kākoʻo ʻo CFP2-100GBASE-SR10 module i ka lōʻihi o ka loulou o 100m ma ka fiber multi-mode maʻamau (MMF, G.652).Lawe ʻia ʻo 100 Gigabit Ethernet hōʻailona ma luna o ʻehā mau nalu.Hoʻoponopono ʻia ka multiplexing a me ka demultiplexing o nā hawewe ʻehā i loko o ka hāmeʻa.

  • 10KM 100G CFP2

    10KM 100G CFP2

    ʻO kaHoʻohui ka transceiver optical CFP2 LR4 i ka hoʻouna a loaʻa i ke ala i hoʻokahi module.Ma ka ʻaoʻao hoʻouna, ʻehā mau ala o nā kahawai data serial i hoʻihoʻi ʻia, hoʻihoʻi ʻia, a hāʻawi ʻia i nā mea hoʻokele laser ʻehā, nāna e hoʻomalu i ʻehā uila-absorption modulated lasers (EMLs) me 1296, 1300, 1305, a me 1309 nm mau nalu waena.Hoʻopiliʻia nā hōʻailona opitika i loko o ka fiber mode hoʻokahi ma o ka mea hoʻohui LC maʻamau o ka ʻoihana. Ma ka ʻaoʻao loaʻa, ʻehā mau ala o nā kahawai ʻikepili optical i hoʻopau ʻia e ka demultiplexer optical integrated.Hoʻihoʻi ʻia kēlā me kēia mokuahi data e ka PIN photodetector a me ka transimpedance amplifier, hoʻomaha ʻia, a hāʻawi ʻia i kahi mea hoʻokele.Hōʻike kēia module i kahi pānaʻi uila wela-pluggable, ka hoʻohana haʻahaʻa haʻahaʻa, a me ka interface hoʻokele MDIO.

  • 40KM 100G CFP2

    40KM 100G CFP2

    Hoʻohui ka transceiver optical 100G CFP2 ER4 i ka transmit a loaʻa i ke ala i hoʻokahi module.Ma ka ʻaoʻao hoʻouna, ʻehā mau ala o nā kahawai data serial i hoʻihoʻi ʻia, hoʻihoʻi ʻia, a hāʻawi ʻia i nā mea hoʻokele laser ʻehā, nāna e hoʻomalu i ʻehā uila-absorption modulated lasers (EMLs) me 1296, 1300, 1305, a me 1309 nm mau nalu waena.Hoʻopili ʻia nā hōʻailona opipika i loko o kahi fiber mode hoʻokahi ma o kahi mea hoʻohui LC maʻamau o ka ʻoihana.DE-huihuie kahi demultiplexer optical i hoʻohui ʻia.Hoʻihoʻi ʻia kēlā me kēia mokuahi data e kahi PINmea ʻike kiʻiatrans-impedancemea hoʻonui,manawa hou, a hāʻawi ʻia i kahi mea hoʻokele hoʻopuka.Hōʻike kēia module i apumehanauila uila, hoʻohana mana haʻahaʻa, a me ka hoʻokele hoʻokele MDIO.